top of page

Результати лікування

Минув рік після операції з приводу перелому стегна та фіксації стержнем. Пацієнтці 83 роки і нічого її не турбує (пацієнтка ходила з паличкою і до травми через супутні захворювання). Звернулася через те, що недавно впала і дуже переймалася, щоб усе було добре. Зробили свіжий знімок - все в порядку. Перелом давно зросся, і нових проблем пацієнтка не наділала. Можна продовжувати активно рухатися, а для таких людей у віці це буквально означає життя.

Відмінний результат після операції з приводу перелому обох кісток гомілки. 46-річний пацієнт вкрутив ногу на вулиці. Негайно провели оперативне лікування - фіксація переломів двома пластинами з невеликими розрізами. Такий результат через 4 місяці. Пацієнт повністю повернувся до роботи.

1,5 року після операції з видалення косточки. Це стопи молодої пацієнтки, 23 роки. Вона не захотіла терпіти біль і косметичний дефект, тому прийшла до мене на операцію. Тепер вона насолоджується життям без болю і може носити улюблене взуття на високому каблуці.

Черезвертлюговий перелом стегна. Пацієнтка 70 років. Вона впала вдома, і відразу після госпіталізації та короткого обстеження їй була проведена операція з фіксації перелому стержнем. На наступний день пацієнтка вже ходила з ходунками по палаті. На відео - 4-й день після операції.